“Daha Hiçbir Şey Görmediniz”

slogan01-tr

24 – 26 Eylül 2013 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak olan Türkiye’nin en önemli bilişim zirvelerinden biri olan ICT Summit 2013’e bu sene katılacak olan Konuşmacılar ve bu konuşmacıların konuşacağı konular açıklandı.

Bu sene 13’üncüsü düzenlenecek olan bilişim zirvesinde, birbirinden değerli konuşmacılar katılacak ve bilişim dünyasının güncel konuları işlenecek. 2013 itibari ile ismi “ICT Summit NOW” olarak değiştirilen zirvenin bu seneki ana teması “Daha Hiçbir Şey Görmediniz!” olarak belirlendi. Vodafone’nun Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan ICT Summit NOW 2013 zirvesinin ana teması, Sanayi Devrimindeki gibi İnsanlık için gerek sosyal gerek ekonomik olarak büyük değişimler yaşatan teknolojik gelişmelerin günümüzde meydana gelip gelmediği üzerine yapılan tartışmalara, günümüz dünyasındaki teknolojik gelişmeler ve bunların aslında ne kadar çok hayatlarımızı etkilediklerini göstermek için belirlenmiştir.

Her yıl birbirinden değerli konuşmacılar söz verilen zirvede bu senede bilişim dünyasından birbirinden değerli konuşmacılar katılacak. ICT Summit NOW bu sene ana temanın yanında çeşitli konferanslar, özel proje sunumları, forum, eşleştirme ve işbirliği toplantılarına ev sahipliği yapacak. Bu konferanslar ve konuşmacılar hakkında aşağıdaki linkten bilgiler alabilirsiniz.

Ana Tema Konuşmacı Listesi

Diğer Konferans, Forum, Eşleştirme ve İşbirliği Toplantıları Konuşmacı ve Katılımcı Listesi

 

ICT Summit NOW 2013 Katılım Ücretleri

Zirveye katılmayı düşünenler için zirvenin ücret tablosu aşağıdadır;

 

mail-Tablo-620pxTR

Online Kayıt ve Başvuru

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on StumbleUponShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone